Sernak Yapı Malzemeleri ve Orman Ürünleri

Sernak Shingle (Şıngıl)

Shingle FiyatlarıYuka Shingle | Katepal Shingle | Kerabit Shingle |
 BTM Shingle  | Star Shingle | Onduline Shingle | Techno Nicol Shingle

 

Kerabit İthal Shingle

Kerabit - Evinizi taçlandırın.
Kerabit shingları hem şık hem dayanıklı, evinize hak ettiği çatıyı veriyor. Çatı malzemeniz evinize yalnızca güvenlik sağlamıyor aynı zamanda ona kişilik kazandırıyor. Shinglelar çatı şekli kaynağını doğadan alıyor ve bu yüzden çevresine uyum sağlıyor. Buna ek olarak Kerabit shingleları rüzgarda tıkırdamaz, yağmurda şakırdamaz ve soğuktan çatlamaz.

İyi bir malzemenin unsuları

Tüm Kerabit ürünleri geliştirilmiş SBS bitümden yapılır ve bu da onla üstün dayanıklılık ve esneklik katar. Bitüm doğal ve ekolojik olarak temiz su uzaklaştırıcı bir maddedir. Bitüm yapısal hareketlere uyum sağlayarak çatı hareketlerine ve ısı değişimlerine rağmen shingleların özelliğini korumasını sağlar. Shinglelar ayrıca hafiftir; böylece çatı yapısına ek yük olmazlar. Shingleların malzemesi uzun ömürlüdür ve tüm çatı yapısının ömrünü uzatır. Kerabit shinglelar EN 544 ürün standartlarına uygun olarak modern ekipmanlarla ve yüksek kalite Avrupa ve İskandinav ham maddeleri kullanılarak üretilir.

Kolay montaj
Kerabit shingleları hafif ve çalışması kolay bir malzemedir. Shinglelar çatılara 1:5 (12 derece) eğim ile veya dik olarak monte edilebilir. Malzeme neme dayanıklı OSB, kontroplak veya pürüzlü geçme ve oluklu kereste üzerine uygulanabilir. Alt tabaka kullanımı önerilir ve bu ayrıca minik düzensiz yerleri ve substratın pürüzlerini düzeltmeyi sağlayacaktır. Kendinden yapışkanlı SBS bitüm shingleları sıkıca birbirine yapıştıracak bu da çatının su geçirmez olmasını ve kuvvetli rüzgara karşı korunaklı olmasını sağlayacaktır. Shingleların montajı her paketin içinde bulunan üretici talimatlarına göre yapılmalıdır. Çatının bitirilmesi için orijinal kerabit mahyalar mevcuttur. En uygun çatı alanı havalandırması ve çatının kullanım ömrünün uzaması için Kerabit çatı sırtı dallarının kullanımı önerilir.