Sernak Yapı Malzemeleri ve Orman Ürünleri

Sernak Membran / Su Yalıtım Membranları

Membran Fiyatları  |  Miray Membran | Optimum Membran  | UKS Membran  | ODE Membran | 4x4 Membran | Polione Membran | İzopak Membran

Optimum ve Second Membran

Optimum Avantajları:

- Su yalıtımının temel ögesi olan Optimum membranları, polyester veya cam tülü donatılı olarak, çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden, çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir ve bu nedenle her tip özel kullanım için en ideal malzemeyi seçmeye olanak veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

- Modifiye bitüm sayesinde yalıtım, çok düşük sıcaklıklarda da esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle Optimum sistemi, her iklim kuşağında güvenle kullanılabilir.

- Optimum membranlarının fabrika ortamında, modern makinalarla üretiliyor olması, yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar, yerinde yapılan karışımlarla, sürülerek uygulanan sistemlerde rastlanılabilecek performans farklarından kaynaklanan yalıtım riskleri ortadan kalkar.

- Membranlar eritme kaynağı ile birleştirilir ve istenen yüzeylere kolaylıkla yapıştırılır. Kaynak sistemi, yalıtımın sürekliliğini sağlar. Optimum sisteminin su geçirimsizliği, ek yerlerinde de tamdır.

- İstendiğinde çeşitli renklerde granüle mineral veya aluminyum kaplı olarak da temin edilebilen Optimum membranları, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen, ultraviyoleye dayanıklı ve estetik bir yüzeye sahip son kat yalıtım malzemesi olarak da idealdir.

- Optimum sistemi su yalıtımı, milyonlarca metrekare iş deneyimi olan ekiplerce, yüzde yüz su geçirimsizlik güvencesiyle uygulanır.

Optimum Membran TSE belgesine sahiptir.

 Diğer Membran Fiyatları için lütfen bizi arayınız...