Sernak Yapı Malzemeleri ve Orman Ürünleri

Sernak Membran / Su Yalıtım Membranları

Membran Fiyatları  |  Miray Membran | Optimum Membran  | UKS Membran  | ODE Membran | 4x4 Membran | Polione Membran | İzopak Membran

UKS Membran

UKS UP 3000 APP Katkılı Plastomerik Su Yalıtım Membranları

Ürün TanımıUKS UP 3000 APP Katkılı Plastomerik Su Yalıtım Membranları
Polyester keçe taşıyıcılı, APP (atactic polypropylene) katkılı, her iki yüzü polietilen film kaplı, plastomerik su yalıtım membranı.

Kullanım Alanları
Temel bohçalama, otopark, teras ve eğimli çatılar, balkon, çiçeklik, bahçe, teras, beton kanaletler yağmur dereleri, ve gizli derelerde, istinat ve bodrum duvarları, pis su arıtma tesisleri ve basınçlı yeraltı sularına karşı, su depoları, gölet, yüzme ve süs havuzları, mutfak, banyo, wc, gibi ıslak hacimli mekanlarda kaplamanın altında kullanılır.

Ürün AvantajlarıUKS UP 3000 APP Katkılı Plastomerik Su Yalıtım Membranları
Esnektir, uzun ömürlüdür, farklı tipteki yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir, yüksek çekme ve kopma mukavemetine sahiptir, toprakta oluşabilecek agresif etkilere karşı dayanıklıdır, dilatasyon, baca kenarı ve parapet dönüşü gibi detaylarda kolay uygulanır.

Yüzey Hazırlama
Uygulama yapılacak zemin gevşek parçalardan, yağ ve diğer kimyasallardan temizlenir ve yüzeydeki bozukluklar UKS Tamir Harcı ile tamir edilir. Sağlıklı bir uygulama için, uygulama yapılacak yüzeye astar olarak UKS Bitüm Emülsiyon kullanılması tavsiye edilir.

Uygulama
Ek Yerlerinde 10 cm, rulo bitiş yerlerinde ise 15 cm bini payı bırakılarak, şalümo alevi ile tam olarak yüzeye yapıştırılır.

Depolama ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
Rulolar kesinlikle dik olarak stoklanmalıdır, rulolar, direkt UV ışınlarından ve ani ısı değişikliklerinden korunmalıdır, uygulama bittikten sonra delici ve kesici işlemler yapılmamalıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
ÖZELLİKLERİ
BİRİM
STANDART
DEĞER
Taşıyıcı - Polyester Keçe
gr/m²
TS 11758-1
150
Kalınlık
mm
TS EN 1849-1
3.0
Ağırlık
kg/mm²
TS EN 1849-1
3.2 - 3.4
Penetrasyon
DMM
TS 118/EN 1426
20 - 30
Sıcaklık Dayanımı
°C
TS 11758-1
>110
Yumuşama Noktası
°C
TS 120/EN 1427
140
Soğukta Bükülme (en fazla)
°C
TS EN 1109
-10
Çekme Mukavemeti (Boy/En)
N/5 cm
TS 1908
600/400
Kopma Uzaması (Boy/En)
%
TS 1908
30/30
Üst Yüzey Kaplama - PE Folyo
-
TS 11758-1
-
Alt Yüzey Kaplama - PE Folyo
-
TS 11758-1
-
Rulo Ebatları
m x m
TS 11758-1
1 x 10
Rulo Ağırlığı
kg
TS 11758-1
32 - 34
 

İmha Etme
Boş ambalaj yöresel-yerel düzenlemelere veya geri dönüşüm kurallarına göre toplama kutularına atılabilir. Kullanılmış atık malzemeyi kurutup sertleştirdikten sonra inşaat atık maddesi olarak atın. Ürün kalıntılarını yakarak yok etmek tehlikelidir.
Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Ürünleri çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Ürünlerin kapaklarını kapalı olarak muhafaza ediniz. Çalışma esnasında eldiven ve gözlük kullanılması tavsiye edilir. Cildin malzeme ile temas etmesi halinde derhal sabunlu su ile yıkanması gerekir. Göz ile temas ettiği takdirde derhal doktora gidilmelidir.
Genel Hususlar
Yukarıdaki ürün bilgi ve açıklamaları deneyimlerimiz ve dikkatli araştırmalarımızın sonucu yol gösterme amaçlı hazırlanmıştır. İlgili materyallerin çeşitliliği, farklı inşaat ve çalışma koşulları bireysel olarak tarafımızdan kontrol edilemez veya etkilenemez. Kontrolümüz dışındaki uygulamalarda garanti durumu yalnızca satılan ürün kalitesiyle sınırlıdır. Ürün imalatı dışında uygulama ile ilgili hiç bir garanti verilmemektedir. Bu teknik föy, daha önceki mevcut föyleri geçersiz kılar. Yapılan çalışmanın kalitesi, sizin ürünü profesyonelce kullanmanıza göre değişebilir. Kararsız kalma durumunda, küçük bir test yapınız veya teknik yardım alınız.

 Diğer Membran Fiyatları için lütfen bizi arayınız...